Witamy w Groszku !

Prywatne Przedszkole Groszek Poznań

OVERVIEW

The web page przedszkole-groszek.pl currently has a traffic classification of zero (the lower the superior). I found one public media accounts possessed by this website.

PRZEDSZKOLE-GROSZEK.PL TRAFFIC

The web page przedszkole-groszek.pl has seen variant quantities of traffic through the year.
Traffic for przedszkole-groszek.pl

Traffic ranking (by month) for przedszkole-groszek.pl

Traffic ranking by day of the week for przedszkole-groszek.pl

LINKS TO PRZEDSZKOLE-GROSZEK.PL

WHAT DOES PRZEDSZKOLE-GROSZEK.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of przedszkole-groszek.pl Mobile Screenshot of przedszkole-groszek.pl Tablet Screenshot of przedszkole-groszek.pl

PRZEDSZKOLE-GROSZEK.PL SERVER

Our crawlers detected that the main root page on przedszkole-groszek.pl took one thousand three hundred and fifty-nine milliseconds to load. I could not find a SSL certificate, so in conclusion our web crawlers consider przedszkole-groszek.pl not secure.
94.75.225.45

We found that this website is weilding the Apache operating system.

Witamy w Groszku !

Prywatne Przedszkole Groszek Poznań

PARSED CONTENT

The web page przedszkole-groszek.pl states the following, "Trzy 10- 12 osobowe grupy wiekowe." I saw that the website stated " Realizacja programu wychowania przedszkolnego z dostrzeżeniem indywidualnych potrzeb i możliwości dziecka." They also said " Aktywne uczestnictwo w uroczystościach wpisanych w kalendarz roku przedszkolnego. Smaczne, zbilansowane posiłki; uwzględnienie diet alergików. Wykwalifikowana kadra z długoletnim stażem." The meta header had przedszkola as the first optimized keyword. This keyword is followed by przedszkole, przedszkole prywatne, and przedszkole niepubliczne which isn't as important as przedszkola. The other words przedszkole-groszek.pl used was przedszkolak. poznań is included but could not be seen by web crawlers.

SEE SIMILAR WEBSITES

Przedszkole Groszki Żary

Zapraszamy do wybrania interesujących odnośników z menu znajdującego się po lewej stronie.

Niepubliczne przedszkole Gucio w Płocku

ZAPRASZAMY RODZICÓW Z DZIEĆMI NA ROZMOWY. ZAPRASZAMY NA GUCIOLANDIĘ - BEZPŁATNE WARSZTATY. Zapisz swoje dziecko na bezpłatne warsztaty GUCIOLANDIA. Niepubliczne Przedszkole Gucio funkcjonuje przez cały rok w godzinach 6. Dysponujemy 6 przytulnymi salami, bogato wyposażonymi w zabawki, gry i pomoce dydaktyczne. Posiadamy jeszcze kilka wolnych miejsc. Poznaj szczegóły naszej oferty i rekrutacji.

Happykids Niepubliczne Prywatne Przedszkole Kraków

Nasze niepubliczne przedszkole charakteryzuje bogata oferta zajęć dodatkowych, a odpowiednie kierunki umożliwiają dzieciom rozwój ich zainteresowań. Prywatne przedszkole w miejscowości Kraków. Kopiowanie materiałów tekstowych i graficznych jest surowo karane! .

Przedszkole Integracyjne w Kwidzynie

W Grupie Pomarańczowej odbędzie się spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci z Ggrupy Pomarańczowej,Malinowej i Ananasowej. Zapraszamy na spotkanie organizacyjne rodziców dzieci z GrupyTruskawkowej, Cytrynowej i Jagodowej. PROSIMY O PRZYBYCIE BEZ DZIECI. Zapraszamy także na SPOTKANIA ADAPTACYJNE DLA DZIECI I RODZICÓW. Jest takie przedszkole na ulicy Kościuszki,.

Przedszkole Integracyjne nr 38 w Warszawie

W samym centrum Warszawy stworzyliśmy miejsce, w którym codziennie spotykają się dzieci zdrowe i niepełnosprawne. Staramy się, aby każde dziecko znalazło tu szacunek i zrozumienie. Jesteśmy otwarci na problemy dzieci i rodziców, próbujemy je wspólnie rozwiązywać. Bardzo chcemy, aby nasze przedszkole niekoniecznie było najlepsze, ale by było kochane przez dzieci, szanowane przez rodziców. To jest dla nas najważniejsze.